Starttijden

De inschrijving voor de Uithof Survivalrun 2018 is gesloten en hieronder vind je de definitieve startlijst. De wijzigingen zijn dik gedrukt.

Heb je morgen toch nog zin om mee te doen, maar geen startplek bemachtigd? Geen nood: er is ook nog daginschrijving tot 12.30 uur! Er zijn nog een paar plekken voor de 9 km wedstrijd om 10.10 uur en de 6 km recreatief rond 13.45 uur.

Veel plezier en tot morgen!

Starttijd Startnr Naam Teamnaam Afstand
10:00 1 Niels Wieringa 9 Wedstrijd
2 Ton van Leeuwen 9 Wedstrijd
3 Emiel van Druten 9 Wedstrijd
4 Harold Wienk 9 Wedstrijd
5 Sarissa van Swam 9 Wedstrijd
6 Ernstjan lemmen 9 Wedstrijd
7 Nathalie Nieuwhof 9 Wedstrijd
8 Thom Castermans 9 Wedstrijd
9 Jurn Raaijmakers 9 Wedstrijd
10:05 10 Sjoerd Jousma 9 wedstrijd
11 Joline Galjaard 9 wedstrijd
12 Rink Hallmann 9 wedstrijd
13 Michel Kuik 9 wedstrijd
14 Thomas Kuik 9 wedstrijd
15 Simon Gerlach 9 wedstrijd
16 Alexander Holdinga 9 wedstrijd
17 Lisette Kloosterboer 9 wedstrijd
18 Johan Balk 9 wedstrijd
10:10 19 Luuk Balkenende 9 wedstrijd
20 Justin Wildschut 9 wedstrijd
21 Quintin Poelen 9 wedstrijd
22 Jacco Bontekoe 9 wedstrijd
23 Jurjen Kamphuis 9 wedstrijd
24 Paul Bunnik 9 wedstrijd
10:15 100 Peter Vennevertloo 9
101 Sander Deelen 9
102 Maarten Gipon Vigilantes de la playa 9
102 Roan Raave Vigilantes de la playa 9
102 Tim Schoonhoven Vigilantes de la playa 9
102 Rijk in ’t Veld Vigilantes de la playa 9
103 Thomas Aalbers Tropic Thunder 1 9
103 Zeb Nemeth Tropic Thunder 1 9
10:20 104 Olav Verhoeven Gesmeerde bliksems 9
104 Lena Breithaupt Gesmeerde bliksems 9
105 Dilaila Bonnet Sterk Boulderstars 9
105 Guido van der Molen Sterk Boulderstars 9
105 Lukas van den Boom Sterk Boulderstars 9
106 Clint Coenen Beastmode 9
106 Merel Hilderink Beastmode 9
107 Carlo Valentini 9
10:25 108 Sanne ten Klooster Sisters from another mister 9
108 Judith Poel Sisters from another mister 9
108 Inge Schipper Sisters from another mister 9
109 Tijmen van Loon, Survival of the fittest 9
109 Thomas Olijhoek Survival of the fittest 9
109 Anne Haverkate Survival of the fittest 9
109 Tim Kroezen Survival of the fittest 9
110 Emir 9
111 Freek Berends 9
10:30 112 Myrthe Barvelink #fitcouple 9
112 Jasper Velthuizen #fitcouple 9
113 P. Vries Dexter 9
113 J. Vleugelmoer Dexter 9
114 Anneloes Herbold Equitato 9
114 Esmée Goudswaard Equitato 9
114 Yenta van der Lee Equitato 9
115 Ilse Blankenvoorde Schijt aan viezigheid 9
115 Valerie Veltmaat Schijt aan viezigheid 9
10:35 116 Eline Leentvaar U.A.Vetsnel 9
116 Sverre van Ginneken U.A.Vetsnel 9
116 Ruben Bismeijer U.A.Vetsnel 9
116 Axel Garritsen U.A.Vetsnel 9
117 Jeremy Trotereau Project InCOZable 9
117 Etwar Jawahier Project InCOZable 9
117 Michael Middelkoop Project InCOZable 9
118 Thi Mui Pham 9
119 Hugo Kooiman 9
145 Jacob Seifert 9
10:40 120 Cedric Cornelissen Aalstse Bboys 9
120 Sven Korving Aalstse Bboys 9
120 Tim Kraai Aalstse Bboys 9
121 Felix Akkermans Tropic Thunder 9
121 Christ Akkermans Tropic Thunder 9
122 Reint Panman Slakjes 13 9
122 Harry Bakx Slakjes 13 9
10:45 123 Jorian Bos Talentloos maar niet naamloos 9
123 Jelmer Bos Talentloos maar niet naamloos 9
123 Coen Welhuis Talentloos maar niet naamloos 9
123 Cas Jongerius Talentloos maar niet naamloos 9
124 Fanny Trausel Harm en Fanny 9
124 Harm Gerlings Harm en Fanny 9
125 Meike Jodies 9
126 Atze Schipper 9
139 Ruben Teunisse 9
10:50 127 Constantijn Blom Carry Joost 9
127 Martijn Blom Carry Joost 9
127 Joost Medema Carry Joost 9
127 Brett Blankenaauw Carry Joost 9
128 Menno Ansems Aanmodderen 9
128 Niels van de Vegte Aanmodderen 9
128 Lars Jonkheim Aanmodderen 9
128 Hidde Gerretsen Aanmodderen 9
10:55 129 René Verheij AC B’vo 9
129 Walter Groskamp AC B’vo 9
129 Rik Broekhoven AC B’vo 9
129 Jeroen Punt AC B’vo 9
130 Bart Tromp SlavSquad 9
130 Jan van Willigen SlavSquad 9
144 Bastiaan Lagaune BFF 9
144 Floor Fennis BFF 9
11:00 131 Elmer Mulder ELOTTEMER 9
131 Lotte Hemmink ELOTTEMER 9
132 José de Kroon De lamme schildpadden 9
132 Denny Heijkoop De lamme schildpadden 9
132 Jeffrey Hol De lamme schildpadden 9
132 Arjan Stijlaart De lamme schildpadden 9
133 Luuk Robesin Sure vival 9
133 Chris van den Bergh Sure vival 9
133 Rolf Versteeg Sure vival 9
11:05 134 Fons Brauers 9
135 Daniëlle van Keulen Marieke en Daniëlle 9
135 Marieke Roefs Marieke en Daniëlle 9
136 Finn Dijkstra Tentamenters 9
136 Vincent van de Burg Tentamenters 9
137 Justin Szanto All Terrain 9km 9
137 Michelle van Grinsven All Terrain 9km 9
137 Jesse van Oort All Terrain 9km 9
137 Perry Reus All Terrain 9km 9
11:10 138 Tom Vocke 9
140 Gina van Lent ? 9
140 Michael Hobbel ? 9
141 Rutger van Petersen TaaiTaai 9
141 Renzo Steijvers TaaiTaai 9
142 Michiel Nanninga 9
143 Wouter Bakhuis Tribe fitters 9
143 Bas Tribe fitters 9
143 Saskia Tribe fitters 9
11:15 300 Mark Moniz Team GFO 6
300 Jody Becker Team GFO 6
300 Marjolijn Kruit Team GFO 6
300 Dennis de Cloe Team GFO 6
301 Wiekert Wirds TEAM GFO 2 6
301 Mireille Wirds TEAM GFO 2 6
301 Linda Bakker TEAM GFO 2 6
301 Jesper Bakker TEAM GFO 2 6
302 Remco Schouwenaars GFO 3 6
302 Rico Rodrigues GFO 3 6
302 Marijn Markusse GFO 3 6
11:20 303 Jill de Gier Felix 6
303 Tim van den Akker Felix 6
303 Simon Jonis Felix 6
303 Cody Wijkhuijzen Felix 6
304 Manon Jansen Sherlock & Moriarty 6
304 Anouk Jansen Sherlock & Moriarty 6
305 Amy van der List Tropic Thunder 2 6
305 Maaike de Vries Tropic Thunder 2 6
305 Luan Nguyen Tropic Thunder 2 6
11:25 306 Freek Marcelis Verzopen talent 6
306 Sara Franken Verzopen talent 6
306 Jens Roelands Verzopen talent 6
306 Pim Daamen Verzopen talent 6
307 Scipio Reimeringer 6
308 Jari Wondergem 6
309 Thomas Gardenier Forgotten Empires 6
309 Corneel van Holland Forgotten Empires 6
341 Margharita ter Haar ZUSJES 6
11:30 310 Judith Struijk The Backsnappers 6
310 Angela Godecke The Backsnappers 6
310 Sinead O’Connor The Backsnappers 6
310 Aap van Vliet The Backsnappers 6
311 Samuel Lingen Drie Koningen en de Knecht 6
311 Pieter de Jong Drie Koningen en de Knecht 6
311 Rik van der Graaf Drie Koningen en de Knecht 6
311 Reinout Oudijk Drie Koningen en de Knecht 6
11:35 312 Ralph Rijnders 6
313 Iris Hertel Triple Sisterlove Runners 6
313 Svenja Hertel Triple Sisterlove Runners 6
313 Tatjana Hertel Triple Sisterlove Runners 6
314 Tanja Hoing 3=acrowd 6
314 Paul Visser 3=acrowd 6
314 Annemarie Trouw 3=acrowd 6
315 Niels Buitenhuis 6
11:40 316 Wouter Goofers gratisbieraandebar 6
316 Milou Bol gratisbieraandebar 6
316 Galvin Mos gratisbieraandebar 6
316 Thomas Jonkergouw gratisbieraandebar 6
316 Sjoukje de Lange gratisbieraandebar 6
317 Jeroen Murris Murris 6
317 Niels Murris Murris 6
11:45 318 Ties Mouwen Levensgenieters & Vechtersbazen 6
318 Soscha De La Fuente Levensgenieters & Vechtersbazen 6
319 Sanne Erkamp #Fitgirls 6
319 Charlotte Nurmohamed #Fitgirls 6
320 Alice Townsend The Gaytans 6
320 Rhiannon Lee The Gaytans 6
320 Emily Budd The Gaytans 6
321 Manda Schottert Awesome Pulga 6
321 Ilona Jochems Awesome Pulga 6
11:50 322 Merel van Heusden 6
323 Jeroen Bransen Brothers in Arms 6
323 Maarten Bransen Brothers in Arms 6
324 Femke van Gurp Take-2 6
324 Andre van Mierlo Take-2 6
325 Isabel van der Hoeven U.A.Vallen&opstaan 6
325 Josephien Lingbeek U.A.Vallen&opstaan 6
325 Tijn Janssen U.A.Vallen&opstaan 6
326 Mike van Maastricht 6
11:55 327 Albert Jan van der Werp U.A.Vies word je toch wel 6
327 Bert van Amerongen U.A.Vies word je toch wel 6
327 Yorick Veenma U.A.Vies word je toch wel 6
327 Jaap Verlinde U.A.Vies word je toch wel 6
328 Luisa de Heer Wij doen dit voor bier’ 6
328 Eva Timmer Wij doen dit voor bier’ 6
328 Roald Thoen Wij doen dit voor bier’ 6
328 Marc Kremers Wij doen dit voor bier’ 6
12:00 329 Bente Lexmond GEEF MIJ MAAR EEN TOUW 6
329 Jeroen Bos GEEF MIJ MAAR EEN TOUW 6
330 Amy van de Belt Team LAMA 6
330 Adinda Demaret Team LAMA 6
330 Lars Links Team LAMA 6
330 Max Bouwman Team LAMA 6
331 Marijn Akveld Old Roomies #kennengeengrenzen 6
331 Céline Kaandorp Old Roomies #kennengeengrenzen 6
12:05 332 Lisanne Grul D’aLPaCa 6
332 Peter Franken D’aLPaCa 6
332 Liban van Haren D’aLPaCa 6
332 David Bosch D’aLPaCa 6
333 Loes Pansters te DOL! 6
333 Madelien Harthoorn te DOL! 6
333 Annemart Hiemstra te DOL! 6
333 Lianne Stevens te DOL! 6
12:10 334 Fleur Bronke Flob 6
334 Bob Balm Flob 6
335 Christa Oortgijsen survifailers 6
335 Anja Schuurman survifailers 6
335 Philip Oortgijsen survifailers 6
335 Daan Smith survifailers 6
335 Victor Ouwehand survifailers 6
336 Maartje Moonen De masturbeertjes 6
336 Geert Buth De masturbeertjes 6
12:15 337 Kim de Wit Irkina Power 6
337 Nathalie Dees Irkina Power 6
337 Irene Waajen Irkina Power 6
338 Mirthe Kiekebos Paramedus fitbabes 6
338 Britt Kiekebos Paramedus fitbabes 6
338 Lara de Bruijn Paramedus fitbabes 6
338 Sil Smit Paramedus fitbabes 6
339 Sjors Blom 6
340 Levien van Krieken 6
12:20 341 Melanie ter Haar ZUSJES 6
341 Janine ter Haar ZUSJES 6
342 Veerle Reijnders Team Cookie 6
342 Daan Haak Team Cookie 6
343 Sipke Vellinga Bikkels 6
343 Matthew Long Bikkels 6
343 Tim Blatter Bikkels 6
343 Onno Haars Bikkels 6
12:25 345 Ilse Vos Springstof 6
345 Walter Anema Springstof 6
345 Coen van de Ven Springstof 6
346 Jasmijn Bouman 6
347 Daniël van den Heuvel 6
385 Luuk Timmer 6
12:30 348 Barry Strengholt noBridge2High 6
348 Selma Moerland noBridge2High 6
348 Achim Woessner noBridge2High 6
348 Jan Gartner noBridge2High 6
349 Monne Weghorst Weghorst 6
349 Max Weghorst Weghorst 6
350 Hagé Tjabringa Klimmors 6
350 Jonut Brebenel Klimmors 6
350 Suzy Brebenel Klimmors 6
12:35 351 Marlein Lemmens 7Hills Kipjes 6
351 Elise Wolters 7Hills Kipjes 6
351 Els Lamers 7Hills Kipjes 6
351 Esther Straetemans 7Hills Kipjes 6
352 Inoni van Dorp Wiskundemeisjes on tour 6
352 Eline Kleimann Wiskundemeisjes on tour 6
352 Cindy Caljouw Wiskundemeisjes on tour 6
12:40 353 Arjen Welleweerd BOB Tartaros 6
353 Martijn Eppink BOB Tartaros 6
353 Elwin Vree BOB Tartaros 6
353 Thiemo de Groof BOB Tartaros 6
353 Corinne van den Brink BOB Tartaros 6
353 Gelieke Steeghs BOB Tartaros 6
353 Thijs Havinga BOB Tartaros 6
353 Wessel Klumperman BOB Tartaros 6
353 Thomas Dommerholt BOB Tartaros 6
353 Irene Kuin BOB Tartaros 6
12:45 354 Janot Tokaya Fast Fouriers 6
354 Isabell Bones Fast Fouriers 6
354 Celeste Cantone Fast Fouriers 6
355 Beatrice Lena Southern Power 6
355 Carlo Lucci Southern Power 6
355 Luisa Raimondo Southern Power 6
355 Joao Pedro Garcia Southern Power 6
12:50 356 Marjaneh taghavi The khikees 6
356 Sohrab khorram The khikees 6
356 Faeze sana The khikees 6
357 Nadieh Khalili Lazy couple 6
357 Mohsen Rahimimoghaddam Lazy couple 6
358 Justy lubbersen Winsletten 6
358 Anouck Fietje Winsletten 6
358 Jochem Roode Winsletten 6
358 Emma Janssen Winsletten 6
12:55 359 Niels van Kruining Survival of the fittest 6
359 Loes Huibers Survival of the fittest 6
359 Job Habraken Survival of the fittest 6
359 Jiska Vaarwerk Survival of the fittest 6
360 Lara van Beekum De Klimmende Hoogstraat Aapjes! 6
360 Lisa Vermooten De Klimmende Hoogstraat Aapjes! 6
361 Shiri Peters 6
362 Laura Baas 6
13:00 363 Niels van der Made Amulinum 6
363 Rosalie Hagenaars Amulinum 6
363 Stijn van de Voorde Amulinum 6
364 Richard van Meelis Aleminmum 6
364 Dennis Hoogeveen Aleminmum 6
364 Maaike Mouissie Aleminmum 6
365 Stella Verkijk amelemunium 6
365 Ravi de Berg amelemunium 6
365 Elise Wolff amelemunium 6
13:05 366 Brechtje Bak Omslaand succes 6
366 Geerte Koster Omslaand succes 6
366 Suzanne Siemelink Omslaand succes 6
366 Annelies de Witte Omslaand succes 6
367 Laura van Zantwijk 6
368 Nina van Bruksvoort Lost Boys 6
368 Patrick Witjes Lost Boys 6
369 Jorgis Theodoulou Master and Student 6
369 Charlotte van de Velde Master and Student 6
369 Brend Kemperman Master and Student 6
13:10 370 Elisabeth Blonk Fellowship of the Lab 6
370 Jette van den Broeke Fellowship of the Lab 6
370 Elise Schroten Fellowship of the Lab 6
370 Adriana Correia Fellowship of the Lab 6
370 Maj-Britt Fellowship of the Lab 6
370 Tim Fellowship of the Lab 6
370 Kaat Houben Fellowship of the Lab 6
370 Joshka Wolfs Fellowship of the Lab 6
370 Sylvia van der Hoek Fellowship of the Lab 6
370 Emmie Giessen Fellowship of the Lab 6
370 Max Gijsbertsen Fellowship of the Lab 6
370 Maxine Lourenberg Fellowship of the Lab 6
13:15 371 Merlijn van Hamel MSFU 6
371 Luc Sanders MSFU 6
371 Enno van Hamel MSFU 6
372 Celine Delhez S.A.M.S. Laocöon 6
372 Mathé Delissen S.A.M.S. Laocöon 6
372 Emy van der Valk Bouman S.A.M.S. Laocöon 6
372 Sina Fadaei S.A.M.S. Laocöon 6
13:20 373 Mieke Beeres ZISA’17 6
373 Pippi Bekkers ZISA’17 6
373 Dani Wolters ZISA’17 6
373 Maura de Vreeze ZISA’17 6
374 Iva Raghoebar ZISA’19 6
374 Noa Zimmerman ZISA’19 6
374 Kirstin van Berkel ZISA’19 6
374 Eva van de Pol ZISA’19 6
13:25 375 Hein de Vooght We kijken wel even 6
375 Julie Varossieau We kijken wel even 6
375 Matthijs Priester We kijken wel even 6
375 Rowan Evers We kijken wel even 6
376 Marit Berkelaar Super Utrecht Runners 6
376 Annechien Tabak Super Utrecht Runners 6
376 Henrieke Harms Super Utrecht Runners 6
376 Jos van Heest Super Utrecht Runners 6
13:30 377 Anne Roepert NESSC survivors 6
377 Matthias Kuderer NESSC survivors 6
377 André Jüling NESSC survivors 6
378 Suzanne Emmerink 6
379 Iris Hameleers Sam’s kip 6
379 Sam Haan Sam’s kip 6
380 Niek Bruns 6
13:35 381 Hauke van der Linden Sustainable Development Duo 6
381 David Boks Sustainable Development Duo 6
382 Terry Nick Bergsma De likkebaarden 6
382 Eelco Meerdink De likkebaarden 6
382 Sam Koch De likkebaarden 6
382 Jasper van Straeten De likkebaarden 6
344 Diede Wieman Biceps & Booty’s 6
344 Liezelot van Duivendijk Biceps & Booty’s 6
344 Lies de Lange Biceps & Booty’s 6
344 Diane Reijmer Biceps & Booty’s 6
13:40 383 Anne van den Boom All Terrain 1 6km 6
383 Ainse Kokkelmans All Terrain 1 6km 6
383 Mélanie Marot All Terrain 1 6km 6
384 Pieter Bron All Terrain 2 6km 6
384 Jurjen Jagersma All Terrain 2 6km 6
384 Whitley Geurts All Terrain 2 6km 6
386 Nicklas Fianda Nicklas & Meri 6
386 Meri Häärä Nicklas & Meri 6
387 Jeroen Siebers Vrienden van Slopend 6
387 Slopend Vrienden van Slopend 6










SponsorKliks, gratis sponsoren!